Hoolime homsest

Leiburi tunnuslause „Hoolime homsest“ kannab endas ettevõtte visiooni olla nii täna kui tulevikus eelistatuim igapäevaste naudingute ja heaolu pakkuja. Leibur on Eesti vanim leivaküpsetaja ja seepärast peame oma auasjaks kohaliku leivakultuuri edasikandmist. Meil on olemas kogemused, aga ka uued teadmised. Areneme koos oma tarbijatega, tuues pidevalt valikusse nii uusi leivaretsepte Eestimaa kodudest kui ka maitseid ja toote-uuendusi Skandinaaviamaadest.

Teeme oma tarbijate igapäevased valikud lihtsamaks ja tervislikumaks, pakkudes ehtsaid ja puhtaid maitseid ning täisväärtuslikku toitu. Meie tooteportfell on üles ehitatud pika ajalooga traditsiooniliste ning innovaatiliste, turgu ja tarbimisharjumusi muutvate toodete kombinatsioonile. Iga tarbija leiab meie valikust enda soovide kohase toote. Kolmandik Eestis müüdavast leivast-saiast on valmistatud just meie tehastes.

Vaatame alati tulevikku: see tähendab, et püüame leida kogu tootmisahelas jätkusuutlikumaid lahendusi ja tagada, et tugev leivakultuur areneb üha edasi ka järgnevatel aastakümnetel.