Maitsev ja tervislik uudis Kuldse ja Ruksi sõpradele

5.4.2017

Leibur toob sel kevadel maitsvat ja tervislikku värskendust Kuldse ja Ruksi tooteperedesse.

Leiburi Kuldne on Eesti esimene röstibränd, kindel kvaliteedigarantii väga paljude tarbijate jaoks. Kuldne on traditsiooniline röst, mis on maitsev, pealt krõbe ning seest mõnusalt pehme.
Tarbijate huvi kiudainerikaste täisteratoodete vastu kasvab. Leibur ühines esimeste hulgas Täistera Hea Tava kokkuleppega ja lihtsustab oma tarbijate tervislikke valikuid. Seni meie sortimendis olnud Kuldne täisteraröst ei vastanud oma koostiselt kaasaja muutunud nõudmistele ja nüüd on valmis uus, Kuldne täisterasepik – see sisaldab täisterajahu määral, mis on juba piisav selle organismile kasuliku mõju avaldamiseks (51%), kuid on säilitanud maheda klassikalise maitse. Täisterasepikus on täistera väga peeneks jahvatatud, see ei sisalda seemneid ega terveid teratükke ja sobib suurepäraselt lastele.
Uue toote lansseerimisega samal perioodil saavad isuäratava ja silmatorkava pakendi kõik Kuldse sarja röstid.

2016. aasta suvel turule tulnud Ruks hele seemneleib leidis kiiresti koha tarbijate südames – toome selle nüüd turule ka pala kujul. Maheda maitsega palaleib on väga kiudaine- ja seemnerikas – Ruksi seemnepalas on koguni 20% seemneid! Röstimine rikastab leiva maitseomadusi veelgi.

Klõpsa pildil ja loe toodetest lähemalt