UUS! Leiburi Fitlap täisterasepik on jõudnud poelettidele!

15.10.2023

Meil on suurepärane uudis – koostöös Fitlapi spetsialistidega oleme toonud lettidele uue Leibur Fitlap sepiku!

Pidades silmas Leiburi ja Fitlapi ühiseid väärtusi, mille hulgas on ka Eesti inimeste toitumisharjumuste tervislikumaks kujundamine, on Leiburi Fitlap täisterasepik säilitusainetevaba ning ilma lisatud suhkruta! Lisaks sellele on tootes leiduvast teraviljast 51% täistera. Seetõttu on sepik kõrge kiudainesisaldusega – 100 g kohta on kiudaineid 6,1 g ning valguallikas – 100 g kohta on valke 10,7 g.

Oluliseks nüansik on sepiku juures ka see, et eesmärk oli saada võimalikult kerge kaaluga viil. See on oluline seetõttu, et mida kergem on viil, seda vähem saab sellest energiat. Ning Fitlapi sepiku viil on tõepoolest veidi õhem võrreldes teiste sarnaste sepikutega. Ühes viilus on 49 kcal. Kaalu langetades ja kaloridefitsiidis olles on oluline, et portsjonid oleksid piisavalt suured, et kõht täis saada ning Fitlapi sepik aitab sellele kindlasti kaasa.

Leibur Fitlap täisterasepik on mõnusalt pehme ja maitsev ning pakub tervise seisukohast palju väärtust. Soovitus – proovi röstituna, sest see toob maitsed veelgi rohkem esile.

Loe tootest lähemalt siit.