UUS! Trimm PRO

1.9.2016

Leibur toob turule uue maitsva, kõrge loodusliku taimse valgu sisaldusega seemnerikka röstsaia Leiburi Trimm PRO.

Teraviljatooted on traditsiooniliselt peamine süsivesikute allikas meie toidulaual. Tarbides täisterast tooteid, lisanduvad tuumast ja kestakihtidest saadavad valgud ja rasvad. Leiburi Trimm PRO astub veel sammu edasi: kasutades rikkalikult seemneid ja teraviljade valgurikkamaid osiseid, oleme saanud unikaalselt kõrge taimse valgu sisaldusega seemnesaia: ühe viilu tarbimisel saab juba 5 grammi valku. Nii annab valk 22% selle toote tarbimisel saadavast energiakogusest.
Kiudaineid on ühes viilus 2,6 grammi, muid süsivesikuid vaid 9 grammi.

Toote sees ja ka peal on rohkelt seemneid – lina-, päevalille-, meloni- ja kõrvitsaseemned moodustavad 21% koostisest. Lisaks nisuvalgule on saias nisuidusid, kaeravalku, kaera- ja rukkikiudu. Koostises on jodeeritud sool (1%), suhkrut lisatud ei ole.

Huvi valgurikka toidu vastu kasvab kiiresti. Järjest suurema osa tarbijate igapäevane elustiil on füüsiliselt aktiivne ja tervislik, mis nõuab tarbitavate makrotoitainete vahekorra ning süsivesikute ja valkude kvaliteedi hoolikat jälgimist. Pidevalt suureneb ka taimse toidu eelistajate hulk – nendegi tarbeks on laiem valguvalik väga oluline. Tervise Arengu Instituudi hinnangul on teraviljatooted ühed parimad taimse valgu allikad.

Rohkem infot Trimm PRO kohta leiad siit.